Administracja członkowska odgrywa ważną i bardzo pracochłonną rolę w życiu stowarzyszenia. Wysyłanie formularzy i przypomnień o giro, tworzenie plików i rejestrowanie płatności kosztują nasze stowarzyszenie dużo czasu, pieniędzy i energii.

W związku z tym zarząd postanowił skorzystać z administracji członkostwa w usługach Sportvisserij Nederland. Co to dokładnie oznacza dla Ciebie?
Sportvisserij Nederland pobierze składkę w imieniu Skp-Nijmegen na początku listopada, członkowie bez polecenia zapłaty otrzymają fakturę w połowie listopada wraz z formularzem pobrania żyru i formularzem autoryzacji.
Po dokonaniu płatności Sportvisserij Nederland wyśle VISpas bezpośrednio do Ciebie.
Oznacza to jednak, że członkowie, którzy chcą zgłosić zmiany, muszą teraz zrobić to bezpośrednio w Sportvisserij Nederland, wysyłając wiadomość e-mail na adres: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. lub telefonicznie pod numerem 0900-2025358 (1,00 EUR za połączenie).
Do Sportvisserij Nederland można dotrzeć w dni robocze w godzinach 09:00 - 16:00 i może natychmiast rozwiązać wszelkie problemy. Ponadto dla naszego stowarzyszenia istnieje ciągłość w zakresie zarządzania członkostwem.
Uwaga: do płatności obowiązuje inny numer IBAN, a mianowicie NL04INGB0650393872 w imieniu Sportvisserij Nederland.

Szczerze,
Zarząd Skp-Nijmegen
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.